Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedDoğru Öpüşme – Sohbet Hatları

| Genel | 18 Ocak 2018

Sitemiz sohbet hatları partnerlerine ulaşa bileceğiniz yüzlerce numara içermektedir. Bunların haricinde sizlere bir çok konuda bilgilendirici yazılar da yazmaktayız. Okuyucu ve kullanıcı sayımız günden güne artıyor. Bununla gurur duyuyoruz. Bugün siz sevgili sohbet hatları kullanıcılarına pek çoğumuzun dikkat etmediği ve önemli olan bir konudan bahsetmek istiyorum:öpüşmek.

Herkes öpüşmeyi bilir, öyle değil mi? Sadece dudaklarınızı başkasının dudaklarına yapıştırıyorsunuz; ne kadar zor olabilir ki? Öpüşmenin temel tekniklerinin iyi bilindiği doğru olsa da iyi öpüşmenin ince nüansları her zaman net değildir. İyi öpüşmek siz ve partnerinizi mutlu edecek bir deneyim yaşamanızı sağlayacak bir yoldur. Aşağıda iyi öpüşmek için 10 ipucu yer almaktadır.

1 – İyi öpüşmeye başlamadan önce ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey hijyendir. Çok az insan vardır ki nefesi kötü kokan birini öperken zevk alsın. İyi öpüşen biri olmak istiyorsanız davetkâr olmanız gerekir. Parlak temiz dişler ve taze bir nefes şarttır. Görünüş de önemlidir. Dişleriniz ya da ağzınız kirli veya kokuyorsa, tekniğiniz ne kadar iyi olursa olsun öpmek istediğiniz kişi bundan zevk almayacaktır. Genel olarak hijyen sorunu da vardır. Kötü vücut kokusu açıkçası size hiçbir şekilde puan kazandırmaz ve öpüşmeniz için büyük engeldir. Ayrıca yüz kılları da bir sorundur. Erkekler, eğer sık tıraş olmuyorsanız yüzünüzdeki kılların ne kadar tahriş ettiğini bilmelisiniz. Anlayışlı olun. Temiz olun. Bakımlı olun. Mümkün olduğunca temiz kokun ve çekici olun.

2- Her zaman kapalı ağızla başlayın. Bu sadece kibarlık değildir aynı zamanda olgunluk ve saygınlıktır. Bu, biriyle ilk kez öpüşeceğiniz zaman özellikle önemlidir. Bir iki dakikanız olsa bile ağırdan alın. Aceleyle yapılan öpüşme pek hatırda kalmaz.

3- Fiziksel olarak çok sert ya da çok yumuşak davranmayın sevgili sohbet hatları kullanıcıları. Bu yoruma açık olabilir ancak sizi temin ederim ki bazılarına göre öyle değil. Öpüşürken dudaklarınızı partnerinize çok fazla bastırırsanız bu pek zevk vermez. Bazıları bunu bir güç göstergesi olarak düşünse de partneriniz kendini daha çok rahatsız hissedecek ve dişlerini sökeceksiniz diye korkacaktır. Öbür taraftan eğer çok yumuşak öperseniz partneriniz varlığınızdan şüphe etmeye başlayacaktır,.

 

 

 

186 total views, 1 today

  

Leave a Reply