Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedÜzüntüsüz Yaşayabilme Sanatı – Canlı Sohbet Hattı

| Genel | 9 Nisan 2018

Üzüntüsüz  yaşabilme sanatını  hanginiz  iyi biliyorsunuz?Siz canlı sohbet hattı  kullanıcılarım üzülmeden yaşabilmeyi gerçekten becerebiliyormusunuz  eğer bunu  ciddi anlamda  becerebiliyorsanız sizleri takdir etmek  istiyorum.Peki üzüntüsüz  yaşabilme sanatını  öğrenmek  için neler yapabiliriz?Bakın herşey  bir bakış açısından ibaret eğer siz hayata farklı pencerelerden bakabilmeyi öğrenirseniz hayatta sizlere en mutlu olabilceğiniz anları sunmaya çalışacaktır. Üzüntülerden kurtulamıyor ve sürekli sıkıntıların kıskacında eziliyorsanız, hayata bakış açınızı hemen başkalaştırınız.

Tanıdığım öyle insanlar vardır ki, hayata daima olumsuzluk penceresinden bakarlar. Hep kötüyü, eksiği, bozuğu görürler. Böylece içlerinde, sürekli olumsuzluğu biriktirmiş olurlar.Biriktirdikleri olumsuzluklar ile bir süre  sonunda  baş edememeye başlarlar bu  yüzden olumsuzlarınızı  dışarı vurabilceğiniz alanlarınız da  olsun bunlar size avantaj  sağlayacak  ileriye  dönük mutluluğunuzu katlamaya  yetecektir.Siz  canlı sohbet hattı  kullanıcılarım gereğinden fazla üzülmemeye gayret gösterin bu  sizin en önemli silahınızdır  ve  hayata karşı dik durabilmenizi sağlayacaktır.

Öyle  insanlarla karşılaşıyoruz  ki onlara göre her şey, her zaman kötüdür.  Hayat felaketlere gebedir. İnsanlar gittikçe kötüleşmekte ve insanlıktan çıkmaktadır.Böyle tamamiyle negatif insanların başka şeyler mutluluğa yada hayatın pozitif yönlerine odaklanabilmeleri mümkün müdür?Tabiki de hayır bu tutum sizi hayattan soğutmaktan başka hiç işe yaramayacaktır .

Herkesten ve her şeyden daima kötülük bekleyen bir insanın, huzurlu olması imkansızdır.  Çünkü, ona hiç kimseden zarar gelmese de, içindeki bu kötülük beklentisi ona kötülük olarak yeter de artar.Tam bu noktada  aslında düşünmemiz gereken şeylerden bir  tanesi kötülüklere odaklanırsanız sizn içinizde bir kötülük vardır zaten ve onu yenebilmek adına hiçbir girişimde bulunmamışsınızdır.Siz canlı sohbet hattı kullanıcılarımız hiçbir zaman kötülüğün esiri olmayın onla karşılaşırsanız  mümkün mertebe uzaklaşın ondan.

Leave a Reply